Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Sigma to firma, która tworzy wysokiej jakości obiektywy w dobrej cenie do aparatów znanych marek

Sigma jest marką, która sprzedaje bardzo dobre obiektywy do lustrzanek oraz bezlusterkowców. Jej artykuły przeznaczone są do aparatów wielu znanych producentów, przykładowo do Nikona czy Pentaxa.
Charakteryzują się one znakomitą jakością i niską ceną.


Jeśli szukamy porządnego obiektywu do swojego aparatu, to Sigma z pewnością jest idealnym rozwiązaniem. Wspaniałym obiektywem do aparatów posiadających matrycę APS-C jest Sigma 18-35mm – jest to obiektyw niezmiernie jasny, niezależnie od tego, jaką ogniskową nastawimy- super sigma 18-35mm. Jest to artykuł doskonały, jeśli pragniemy fotografować na ten przykład pejzaże, lecz pragniemy też posiadać możliwość pstryknięcia portretu. Ogromną zaletą tego zooma jest również jego cena – obiektyw Sigma 18-35mm kosztuje około trzech tysięcy, co jest naprawdę znakomitą okazją.


sigma 18-35mm
Napisał: NOGRAN s.r.o.
Na podstawie: http://www.flickr.com


Innym dobrym zoomem tej firmy jest Sigma 24-105mm. Jest to artykuł przeznaczony do aparatów pełnoklatkowych. Jego ogniskowa powoduje, iż nadaje się on właściwie do każdych warunków. Poradzi sobie jako obiektyw do pejzażów, portretu i do fotografowania detali czy na przykład imprez sportowych. Jest on trochę ciemniejszy niż Sigma 18-35mm, jednak nie powinno to być większym problemem. Jego sporą zaletą jest bardzo prędki autofokus oraz solidna konstrukcja. Możemy mieć pewność, że Sigma 24-105mm sprawdzi się we wszystkich sytuacjach- sigma-sklep.pl.
Dobrze będzie jednak przejrzeć rozmaite rankingi umieszczone w sieci, aby mieć pewność, iż dobierzemy produkt spełniający nasze oczekiwania.


Świetnym rozwiązaniem będzie też przejrzenie ofert paru sklepów, możliwe, że znajdziemy interesujące okazje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 12:15:20
Tagi: firmy, Produkty, sklep, fotograf, internecie