Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jakie możliwości mamy obecnie, jeżeli chodzi o amatorskie filmowanie sportu ? Który sprzęt będzie wart uwagi?

Osoby chcące nagrywać swoje wyczyny sportowe, muszą używać sprzętu, jaki pozwoli im na uzyskanie dobrego jakościowo obrazu w tak trudnych warunkach. Nagrywanie zwyczajną kamerą, która jest w ciągłym ruchu, da niewielkie wyniki.
koncert
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlatego preferuje się użycie trochę odmiennego, bardziej zaawansowanego sprzętu.


Smartfon HTC Rhyme i akcesoria
Napisał: HTC
Na podstawie: HTC


Na polskim kamery sportowe już od pewnego czasu cieszą się dużą popularnością. Istnieje bowiem całkiem sporo typów, które będą warte naszego zainteresowania. Jeżeli pragniemy zakupić sprzęt niezłej jakości, to w takim przypadku należy zwrócić uwagę na jakość wysoką rozdzielczość obrazu, lecz także na jakość nagrywania dźwięku. Nie zapominajmy też, że to nie zawsze pójdzie razem w parze. Niewielkie rozmiary z pewnością będą sporym plusem, ponieważ kamera nie będzie dodatkowym ciężarem. Z kolei surowce, z jakich została wyprodukowana, muszą być naprawdę wytrzymałe. Sprzęt musi być w stanie wytrzymać ewentualny spadek na podłogę oraz różnorakiego rodzaju wstrząsy.


Od czasu, kiedy drony zjawiły się na rynku, to wzbudziły bardzo duże zainteresowanie prezentowanymi możliwościami. W zasadzie to zainteresowanie wcale nie słabnie, lecz jest stale podsycane coraz bardziej udoskonalonymi modelami, jakie zostają wyprodukowane. Dobrym tego przykładem jest DJI Phantom 3, (sprawdź sam) jaki jest Dronem o naprawdę niewielkich wymiarach.


Pomimo tego faktu, da on radę udźwignąć sportową kamerę, którą możemy filmować z powietrza na przykład jakieś zawody sportowe. Ten najnowocześniejszy typ posiada lepszą orientację w terenie niż jego poprzednicy.
Dron ten idealnie porusza się także w pomieszczeniach zamkniętych, gdyż ma on wbudowane dodatkowe kamery, które pozwalają uzyskanie obrazu z tego, co wydarza się dookoła. Oprócz tego, czas lotu podniósł się do aż dwudziestu trzech minut.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:22:49
Tagi: wideo, obraz, Dron, stal, typ