Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Oferta klasy Sigma

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowości jakie w tym roku pokazała firma Sigma. Parametry obiektywu poddają, że może to być niezwykle dobry substytut obiektywu kitowego, który będzie przekazywał lepszą postać obrazu i wyższe własności użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, również przekształcenia ogniskowej, są pokryte gumowa okładziną, która zapewnia ogromnie dobry chwyt i zezwala na precyzyjne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany
Napisał: Pic Basement
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle obfite, że jest możliwość z nich swobodnie korzystać nawet w rękawicach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, jaki oferuje optyczną statyczność filmu. Wytwórca stwierdza jej skuteczność na poziomie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie bardzo dobrze prawie w wszelkich warunkach. Wytwórca wyposażył Sigma w ultradźwiękowy napęd HSM napędzający autofocus, efektem czego przebieg ostrzenia jest nieomal bezgłośny. Do atutów należy zaliczyć użycie wewnętrznego koncentrowania, co powoduje, że podczas ostrzenia, rozmiary obiektywu i położenie frontowej soczewki nie zmieniają się.Sigma 17–50mm F2.8 - sprawdź koniecznie to pewny towar firmy Sigma. Przekazuje bardzo użyteczny zasięg ogniskowych w połączeniu z wielką światło siłą i optyczną stabilizacją filmu. Jest także konstrukcją gwarantującą duży poziom jakości obrazu.
Na pewno ogromną wartością jest niewysoki poziom winietowania, bardzo dobre odwzorowanie detali w środku kadru, małe anomalie chromatyczne i komatyczne, także akinezja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem solidnym i wartościowym. Jest ofertą bardzo pociągającą i konkurencyjną, zawłaszcza jeżeli skonfrontujemy jego cenę do innych obiektywów.

W zamian metalu, do budowy obiektywu użyto specyficzne dla Sigmy tworzywo sztuczne. Jest to towar sztywny, którego matowa nawierzchnia powoduje wrażenie jakby była posypana drobnym brokatem. Indywidualne fragmenty tubusu są ze sobą precyzyjnie powiązane, a pierścienie pracują płynnie, dokładnie i z łagodnym oporem. Dużą wartością Sigma 17–50mm F2.8 jest bardzo dobra jakość wykonania. Cechuje go też świetna jakość i stabilizacja obrazu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:16:22
Tagi: producent, jakość, Ogniskowa, obrazu