Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Parę nowości na rynku, czyli co przekazują nam aktualnie sklepy?

Obecnie na rynku sklepowym co chwila nowe obiekty są realne do kupienia. Producenci oferują nam ciekawe maszyny, jakie mają za zadanie usprawnić życie w powszedniej bieganinie.
Co dokładnie tym razem jesteśmy w stanie nabywać i co jest godne polecenia?


gps logger
Napisał: Jason Kuffer
Na podstawie: http://www.flickr.com


hd player
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony


gps tomtom
Napisał: Martin Abegglen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pierwotnym przedmiotem, jaki można zaprezentować jako ciekawostkę elektroniczną jest GPS Logger, innymi słowy urządzenie i aplikacja na aparat komórkowy. Sprzyjają one do zapisu pokonanej trasy w formie śladu GPS. Jesteśmy w stanie znaleźć kilkanaście wariantów tego typu urządzeń. Są banalne w obsłudze, ich używanie sprowadza się na ogół do uruchomienia zapisu i późniejszego zakończenia - player.

O trybie pracy sprzętu i o stanie bateryjki raportują prostolinijne kontrolki, lub niewielki, jednokolorowy wyświetlacz, jak w przypadku GPS TomTom, cieszącego się sporą wziętością. Ich minimalistyczna jak również prosta konstrukcja, brak niepotrzebnych dodatków czynią to, że czas ich działania na naładowanym akumulatorze, albo wymiennej baterii jest nadzwyczaj długi. Bezspornie gdy powiadamy o ciekawostkach elektronicznych, nie potrafimy pominąć telewizorów. Znajdują się one bowiem w praktycznie każdym domu. Standardem stają się sprzęty z opcją HD Ready, znamionuje to, że wyświetlacz danego wyekwipowania pracuje w optymalnej określonej już rozdzielczości. Znamionuje to nic innego, jak chęć do wyświetlania sygnału wysokiej rozdzielczości, zatem bez problemu możemy zabezpieczyć się w pakiet HD Player, i odtwarzać dobrej jakości filmy - przejdź.
Raz po raz to nowe urządzenia emitowane są przez producentów na rynek, a wszystko po to, ażeby dopasować się do życia człowieka dziś. Trzeba jednak uważać, tak aby ta elektronika nas nie oszołomiła jak i nie opanowała naszego życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:24:59
Tagi: dom, rynek, zakup