Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

The Elders Scrolls Online – na Playstation

Spora ilość graczy z pewnością zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, czy można w łatwy sposób połączyć zalety gry na konsoli z grą sieciową. Obecnie już od kilku lat jest łatwo możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze internetowej, która za darmo umożliwia nie wyłącznie grę na konsoli przez sieć, ale też różne atrakcyjne możliwości – dla przykładu swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na playstation, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się głównie grywa – dzięki temu kontakt z nimi przez chat czy odpowiednią pocztę jest o wiele uproszczony.
gra
Napisał: Veracomp
Na podstawie: Veracomp
W obecnych czasach wiele gier jest przeznaczonych właśnie na Playstation jak również na www.pssite.com – według dyrektora uznanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród użytkowników Playstation 3 aż 8 graczy na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla producentów i dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online www.pssite.com|pssite.com/gry-2694-the_elder_scrolls_online.html jest jedną z takich gier – jest zupełnie udostępniona na Playstation. Miłośnicy Skyrima zdecydowanie się nie zawiodą na nowej wersji cyklu The Elder Scrolls.

Jest to standardowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez dużej liczby graczy jak również ułatwiająca im wzajemną interakcję. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed wydarzeniami w znacznie znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na umowie między rodziną Thern a czarnoksiężnikiem Mannimarkiem, który jest w zmowie z potężnym demonem pragnącym całego świata tylko dla siebie. Z oczywistych względów jest to wyłącznie uwertura późniejszych wydarzeń.


playstation
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niewątpliwą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej niezwykła różnorodność. Świat jest znacznie bardziej rozwinięty niż Skyrim, dodatkowo gracz oprócz zawodu może dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z organizacji szukających osobników o konkretnych umiejętnościach (złodziejskich, czarodziejskich czy bojowych). Z oczywistych względów każdy z tych decyzji dużo wywiera wpływ na losy postaci. Bardzo istotne są też wydarzenia losowe, co czasami zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak atrakcji nie da się narzekać.

Walki są angażujące, efektywne w obsłudze i dynamiczne – potrzebne jest duże zaangażowanie użytkownika, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Wielbiciele realizmu także docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji audio, a koneserzy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekiwana od ogromnej ilości lat, a, także chociaż nie dobrze do gier bardzo tanich, jej cena jest tego niewątpliwie warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę dźwiękową jest wart uwagi. Posiada mocno ogrom questów pobocznych, a, także według niektórych osób da się grać w tę grę przez długi czas.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:46:57
Tagi: poczta, gra, walka