Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Reklama zewnętrzna na telebimach - skuteczna, efektywna i niesłychanie użyteczna

Reklama na telebimach jest jedną z form reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z jaką stykamy się ciągle po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się ogromną popularnością i mnogość oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej formy reklamy. Mniejsze firmy, jakie nie posiadają nadto wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty bądź ulotki zostawiane w miejscach zbiorowych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa częstokroć inwestują w większe formy reklamy, takie jak na przykład billboardy bądź telebimy.

Telebim to duży ekran, który posiada silne diody ledowe, w związku z tym obraz wyświetlany na telebimach jest jasny i klarowny, dzięki czemu można go dostrzec nawet z dużej odległości - kliknij i sprawdź. Diody ledowe dają także niesłychanie silne światło, co umożliwia spostrzec obraz z sporej odległości nawet późną nocą lub w czasie złych warunków pogodowych.

Telebimy są w większości wypadków umieszczone w miejscach często odwiedzanych przez różne osoby, dzięki temu reklamy, jakie są na nich wypuszczane trafiają do wielu gromad ludzi. Telebimy można spotkać przy ulicach oraz autostradach oraz innych w wielu przypadkach odwiedzanych drogach, do tego można je spotkać w centrum miasta, przy galeriach handlowych oraz większych marketach.telebim na koncercie
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
By reklama wyświetlana na telebimie była skuteczna i dawała należyte wyniki powinno się przestrzegać kilku zasad. Szczególnie treść reklamy musi być intrygująca, zwięzła oraz bezproblemowa do zapamiętania, co więcej reklama nie może być za długa, a czas jej wypuszczania powinien być całkiem długofalowy.

Ważne jest także odpowiednie miejsce na umieszczenie na telebimach, jeśli telebim zostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie sprowadzić oczekiwanego wyniku, bądź może zostać spostrzeżona przez mniejszą ilość osób (medas-media). Należałoby zadbać także o samą formę reklamy, żeby była interesująca i atrakcyjna. Reklama zdoła przybierać multum przeróżnych form, może to być ciekawa animacja, krótki filmik - pomysłów na wyśmienitą reklamę można aktualnie odkryć naprawdę ogromnie wiele.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:15:57
Tagi: reklama, Forma, trafiać