Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Zalety stosowania epapierosa

Nosisz się z zamiarem aby rzucić lub zdecydowanie ograniczyć palenie? Powinieneś więc zaznajomic się z ofertą epapierosa. To elektroniczne urządzenie, które przypomina z wyglądu prawdziwego papierosa. Epapierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, lecz zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy.
Przede wszystkim jednak, stosowanie e-papierosów nie jest tak odczuwalne dla naszego portfela. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to fakt - ale myślmy długoterminowo – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w najbliższym czasie zaś my możemy już tylko oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (zobacz pod adresem sklep.poltiko.pl).

Właściwie są dwa „kryteria”, które powinniśmy wziąć pod uwagę kupując liquid do elektronicznego papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Zaletą zastosowania e-papierosa jest to, iż jego właściciele sami są w stanie zadecydować o stężeniu nikotyny. Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów znajdziemy płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Co interesujące, walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Możemy nadać zupełnie inny wyraz paleniu przez użycie preferowanego smaku. Na rynku dostępne są aromaty o smaku kawy, czekolady czy cytrynowe. Taka osoba sama decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.
Pełna oferta sklepu w epapierosami
Na podstawie: sklep.poltiko.pl
Przyczyny dla których należy zastanowić się nad kupnem e-papierosa? Głównie brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, albowiem dym jest bezbarwny i ma ledwo wyczuwalny zapach zależnie od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, zaś oddech pozostaje świeży na bardzo długo.

Epapierosy to zasadniczo nowy produkt na naszym rynku - na zachodzie jest on bardzo popularny. Wadą dla części osób może być oczywiście koszt zakupu dobrego e-papierosa. Mimo to należy jeszcze raz podkreślić, iż inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ oszczędzamy na kupowaniu tradycyjnych papierosów, których cena z roku na rok idzie w górę. Z tego powodu warto zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:33:22