Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Zakupowy poradnik: Wszystko, co trzeba wiedzieć o dronach

Te współczesne latawce mogą kosztować od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Różnią się zastosowaniem, wykorzystanymi technologiami oraz jakością.


Przyjrzyjmy się najciekawszym modelom, zanim zdecydujemy, który będzie najlepszy.
Nowe dyski SSD TRANSCEND-a
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND


Dron bywa narzędziem dla zawodowców, tak jak drony wyposażone w ka­mery wykorzystywane przez filmowców, na przykład przy nagrywaniu wesel. Może być jednak również ciekawą zabawką, dającą wiele uciechy z latania po parku. Przyrządy owe są bardzo różnorodne i ażeby wybrać stosowny sprzęt dla siebie, trzeba poznać ich cechy charakterystyczne, ażeby zrozumieć, skąd wzięły się tak duże różnice cen między poszczególnymi modelami.


Narzędzie do naprawy sprzętów
Napisał: Industrial Traffic
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drony to dziś gorący temat, frapujący nawet tych, którzy nigdy sobie takiej zabawki nie sprawią. Mówi się o zagrożeniu, jakie stwarzają, na przykład w sąsiedztwie lotnisk, oraz o licencjach, które powinni mieć zawodowcy. Z drugiej natomiast strony, możesz znaleźć je na sklepowych półkach w dyskontach, gdzie ich ceny są na tyle osiągalne, że większość z nas może pozwolić sobie na nie. Jeżeli idzie o najnowsze drony sklep online ma ich najwięcej w swojej ofercie. Czy możemy je jakoś podzielić? Owszem, podstawowym podziałem jest ten, który odróżnia pływające, latające czy też przesuwające się po gruncie.
Wśród dronów podbijających przestworza przytoczyć należy trzy podstawowe rodzaje: Drony rozrywkowe, półprofesjonalne i drony profesjonalne - topowe sprzęty, których ceny sięgają tysięcy złotych, kontrolery prezentują się nierzadko jak wyjęte z kokpitu myśliwca wojskowego, ich kamery rejestrują obraz znakomitej jakości, a w powietrzu drony owe potrafią wyczyniać cuda.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-08 12:48:25
Tagi: kamery, lot, gry